Reklama

Drogówka łapie przemytników

19/02/2015 10:20

Ponad 80 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy miał w samochodzie 22-latek z Przemyśla. 40-latek z okolic Rzeszowa przewoził papierosy pochodzące z przemytu.

Obu mężczyzn zatrzymali przeworscy policjanci. Pierwszy wpadł w Przeworsku, drugi w Gniewczynie Łańcuckiej.  Odpowiedzą przed sądem. Szacowana kwota uszczuplenia Skarbu Państwa z tutyłu braku opłat podatkowych wynosi ponad 7 tys. zł za tytoniową kontrabandę i prawie 2 tys. zł za akohol.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pawelloo - niezalogowany 2015-02-27 17:06:40

    100 metrow  od domu mam meline papierosy jakie kto chce alkochol  ba jak bylo by inaczej jak ukrainski ale co 3 dni jest pan dzielnicowy ma swietne zrodlo informacii czemu ma sluzyc ta propaganda 200 litrow  wodki a nie szukaja sprawcow zniszczenia najwiekszego miejsca pracy w przeworsku jakim byla cukrownia? a z czego ten mlody czlowiek ma zyc? ludzie chwytaja sie wszystkiego?teraz ma wiekszy problem pewnie zapozyczyl sie zeby dorobic.w jakim my zyjemy kraju.to ten czlowiek utrzyma teraz wiele pasozytow jakim jest polski system sprawiedliwosci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości