Reklama

Drugi fałszywy alarm: ładunek wybuchowy w sklepie

Rzeszowscy policjanci dziś, 26 bm., ok g. 10.30 zostali zawiadomieni, że w sklepie przy ul. Lubelskiej znajduje się ładunek wybuchowy.

Mail z ostrzeżeniem dostała redakcja jednej z rzeszowskich gazet i zawiadomiła Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Na miejsce przybyli policjanci, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, energetyczne i gazowe. Kierownik sklepu zarządził ewakuację personelu sklepu i ok. 60 klientów. Policjanci zabezpieczyli teren.

Policjanci z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz antyterroryści przeszukali sklep i jego okolice. Ładunku szukał też pies wyszkolonym do poszukiwania materiałów wybuchowych.  Informacja o podłożeniu ładunku się nie potwierdziła.

Policja ustala, kto wysłał wiadomość. Osobom, które zawiadamiają o zdarzeniu zagrażającym życiu lub zdrowiu i stawiaja na nogi odpowiednie służby, choć wiedzą, że żadnego zagrożenia nie ma, grozi do 8 lat pozbawienia wolności. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości