Reklama

Druhowie OSP z nowym sprzętem. Quady pozwolą dotrzeć w trudne miejsca [ZDJĘCIA]


Jednostki OSP z terenu gminy Przeworsk wzbogaciły się w ostatnim czasie o specjalistyczny sprzęt, który będzie wykorzystywany do działań ratowniczych i w sytuacjach kryzysowych. Nowe wyposażenie nie tylko podniesie gotowość operacyjną strażaków ochotników, ale też zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców.


Są wytrzymałe, szybkie i gotowe do pracy w trudnym terenie. Jednym słowem idealne dla jednostek straży pożarnej. Mowa o quadach stanowiących nowy nabytek czterech jednostek z terenu gminy Przeworsk – OSP Mirocin, Rozbórz, Nowosielce i Urzejowice. Sprzęt został przekazany w Mirocinie, w obecności gospodarza gminy Przeworsk Daniela Krawca oraz wojewody podkarpackiego Teresy Kubas-Hul, a poświęcił go kapelan powiatu przeworskiego ks. Jakub Sieniawski. Zakup wyposażenia dla strażaków, obejmujący również koparko-ładowarkę o wysokich parametrach technicznych, specjalistyczny osprzęt do koparko-ładowarki, agregaty prądotwórcze, namioty ratownicze i magazynowe wraz z wy......

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 61% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/02/2026 12:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama