Jednostki OSP z terenu gminy Przeworsk wzbogaciły się w ostatnim czasie o specjalistyczny sprzęt, który będzie wykorzystywany do działań ratowniczych i w sytuacjach kryzysowych. Nowe wyposażenie nie tylko podniesie gotowość operacyjną strażaków ochotników, ale też zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców.
Są wytrzymałe, szybkie i gotowe do pracy w trudnym terenie. Jednym słowem idealne dla jednostek straży pożarnej. Mowa o quadach stanowiących nowy nabytek czterech jednostek z terenu gminy Przeworsk – OSP Mirocin, Rozbórz, Nowosielce i Urzejowice. Sprzęt został przekazany w Mirocinie, w obecności gospodarza gminy Przeworsk Daniela Krawca oraz wojewody podkarpackiego Teresy Kubas-Hul, a poświęcił go kapelan powiatu przeworskiego ks. Jakub Sieniawski. Zakup wyposażenia dla strażaków, obejmujący również koparko-ładowarkę o wysokich parametrach technicznych, specjalistyczny osprzęt do koparko-ładowarki, agregaty prądotwórcze, namioty ratownicze i magazynowe wraz z wy......
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 61% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze