Na trasie Kolbuszowa – Rzeszów, w odległości kilkuset metrów od siebie, doszło wczoraj do dwóch wypadków. Pierwszy wydarzył się około g. 10.30, drugi przed g. 14. Ich bilans to czterech rannych.
W Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9, ford transit, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, zderzył się czołowo z fordem focusem oraz jadącym za nim fordem mondeo. Stan trzeźwości wszystkich kierujących był bez zarzutu. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 21-latek kierujący fordem transitem oraz 36-letni kierowca forda focusa wraz z pasażerką.
Drugi wypadek w tej samej miejscowości wydarzył się kilka godzin później. Kierujący ciężarowym iveco z przyczepą 45-latek najechał na hondę, którą podróżowała 71-latka. Kobieta zatrzymała się na pasie na skutek awarii samochodu. Ona także trafiła do szpitala z powodu odniesionych obrażeń. Wiadomo, że oboje uczestnicy tego zdarzenia również byli trzeźwi. Kolbuszowska policja ustala przyczyny i okoliczności obu wypadków.

fot.KPP Kolbuszowa
Ciężarówka z przyczepą najechała na hondę, którą podróżowała 71-latka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze