Dwie osoby trafiły wczoraj (24 bm.) do szpitala wskutek wypadków drogowych, do których doszło na terenie powiatu kolbuszowskiego. Okoliczności i przyczyny obydwu zdarzeń wyjaśnią prowadzone postępowania dochodzeniowo-śledcze.
W pierwszym zdarzeniu, które rozegrało się około południa, ucierpiał 87-latek poruszający się na rowerze. Na krajowej „dziewiątce” mężczyzna zderzył się z dostawczym fiatem ducato. Z policyjnych ustaleń wynika, że do nieszczęścia doszło w momencie, kiedy próbował się włączyć do ruchu, zjeżdżając z chodnika na jezdnię. Na skutek doznanych obrażeń 87-latek został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że kierowca dostawczaka, któremu z wypadku udało się wyjść bez szwanku, był trzeźwy.

fot.KPP Kolbuszowa
W Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875, kierowca osobowej skody z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.
Drugie zdarzenie miało miejsce w Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875. Było około w godziny 19, kiedy poruszający się nią kierowca osobowej skody z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Przyczepka podpięta do samochodu odczepiła się i zatrzymała na drugiej stronie jezdni, a jej zawartość w postaci metalowych elementów znalazła się na jezdni. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka osobówki, którą była 25-letnia kobieta. 37-letni kierowca auta nie doznał obrażeń. Wiadomo, że był trzeźwy.

fot.KPP Kolbuszowa
Przyczepka podpięta do samochodu odczepiła się i zatrzymała na drugiej stronie jezdni, a jej zawartość w postaci metalowych elementów znalazła się na jezdni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze