Reklama

Dwa wypadki w jeden dzień. Rowerzysta zderzył się z dostawczakiem, skoda wylądowała w rowie

Dwie osoby trafiły wczoraj (24 bm.) do szpitala wskutek wypadków drogowych, do których doszło na terenie powiatu kolbuszowskiego. Okoliczności i przyczyny obydwu zdarzeń wyjaśnią prowadzone postępowania dochodzeniowo-śledcze.

W pierwszym zdarzeniu, które rozegrało się około południa, ucierpiał 87-latek poruszający się na rowerze. Na krajowej „dziewiątce” mężczyzna zderzył się z dostawczym fiatem ducato. Z policyjnych ustaleń wynika, że do nieszczęścia doszło w momencie, kiedy próbował się włączyć do ruchu, zjeżdżając z chodnika na jezdnię. Na skutek doznanych obrażeń 87-latek został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że kierowca dostawczaka, któremu z wypadku udało się wyjść bez szwanku, był trzeźwy.


fot.KPP Kolbuszowa
W Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875, kierowca osobowej skody z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Reklama

Drugie zdarzenie miało miejsce w Przyłęku, na drodze wojewódzkiej nr 875. Było około w godziny 19, kiedy poruszający się nią kierowca osobowej skody z przyczepką stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Przyczepka podpięta do samochodu odczepiła się i zatrzymała na drugiej stronie jezdni, a jej zawartość w postaci metalowych elementów znalazła się na jezdni. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka osobówki, którą była 25-letnia kobieta. 37-letni kierowca auta nie doznał obrażeń. Wiadomo, że był trzeźwy.


fot.KPP Kolbuszowa
Przyczepka podpięta do samochodu odczepiła się i zatrzymała na drugiej stronie jezdni, a jej zawartość w postaci metalowych elementów znalazła się na jezdni.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości