Reklama

Dwadzieścia par świętowało Złote Gody

29/05/2016 20:00

W ubiegłym tygodniu w Gminnym Centrum Kultury w Wiązownicy 20 małżeństw z miejscowości w gminie Wiązownica obchodziło jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Na uroczystym spotkaniu nie zabrakło życzeń i wspomnień. Był też czas na zabawę.

Z jubilatami spotkał się wójt Wiązownicy Marian Ryznar oraz zastępca kierownika miejscowego Urzędu Stanu Cywilnego i ks. dziekan Marian Wrona. Pary, które przeżyły wspólnie pół wieku, uhonorowano medalami przyznanymi przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wręczał je[paywall] wójt gminy.

Odznaczeni zostali: Janina i Sławomir Czerebowie, Anna i Tadeusz Rechulowie, Katarzyna i Tadeusz Starcowie, Krystyna i Władysław Szewcowie z Zapałowa, Janina i Stanisław Golbowie, Maria i Tadeusz Łacińscy, Zofia i Mieczysław Bochniakowie, Zofia i Jan Wojtusiowie z Szówska oraz Cecylia i Jan Pielachowie, Emilia i Tadeusz Rokoszowie, Maria i Andrzej Magdziakowie, Maria i Kazimierz Magdziakowie, Stanisława i Tadeusz Skrzypkowie z Piwody, Anna i Władysław Kopkowie z Radawy, Bronisława i Tadeusz Habelowie, Stanisława i Franciszek Rokoszowie, Stanisława i Józef Winiarzowie z Mołodycza, Janina i Stanisław Stasieńkowie z Wiązownicy oraz Anna i Czesław Węgrzynowie z Ryszkowej Woli.

Reklama

Do życzeń zdrowia i radości oraz zadowolenia z tego, co udało się osiągnąć i kolejnych planów na następne lata dołącza się Redakcja Życia Podkarpackiego.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama