W ubiegłym tygodniu w Gminnym Centrum Kultury w Wiązownicy 20 małżeństw z miejscowości w gminie Wiązownica obchodziło jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Na uroczystym spotkaniu nie zabrakło życzeń i wspomnień. Był też czas na zabawę.
Z jubilatami spotkał się wójt Wiązownicy Marian Ryznar oraz zastępca kierownika miejscowego Urzędu Stanu Cywilnego i ks. dziekan Marian Wrona. Pary, które przeżyły wspólnie pół wieku, uhonorowano medalami przyznanymi przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wręczał je[paywall] wójt gminy.
Odznaczeni zostali: Janina i Sławomir Czerebowie, Anna i Tadeusz Rechulowie, Katarzyna i Tadeusz Starcowie, Krystyna i Władysław Szewcowie z Zapałowa, Janina i Stanisław Golbowie, Maria i Tadeusz Łacińscy, Zofia i Mieczysław Bochniakowie, Zofia i Jan Wojtusiowie z Szówska oraz Cecylia i Jan Pielachowie, Emilia i Tadeusz Rokoszowie, Maria i Andrzej Magdziakowie, Maria i Kazimierz Magdziakowie, Stanisława i Tadeusz Skrzypkowie z Piwody, Anna i Władysław Kopkowie z Radawy, Bronisława i Tadeusz Habelowie, Stanisława i Franciszek Rokoszowie, Stanisława i Józef Winiarzowie z Mołodycza, Janina i Stanisław Stasieńkowie z Wiązownicy oraz Anna i Czesław Węgrzynowie z Ryszkowej Woli.
Do życzeń zdrowia i radości oraz zadowolenia z tego, co udało się osiągnąć i kolejnych planów na następne lata dołącza się Redakcja Życia Podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze