Reklama

Dwaj mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków

28/11/2018 12:43

Amfetaminę i marihuanę zabezpieczyli w domach dwóch mężczyzn funkcjonariusze policji i KAS.

– W minionym tygodniu krośnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w związku z posiadaniem przez nich narkotyków. Do zatrzymania pierwszego z nich doszło w środę na terenie gminy Krościenko Wyżne. 35-latek posiadał przy sobie kilka foliowych opakowań, w których znajdowała się marihuana. Policjanci zabezpieczyli łącznie około 26 gramów przygotowanego do zażycia lub dystrybucji narkotyku – podaje Komenda Miejska Policji w Krośnie.

Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Krosna. Podczas przeszukania jego domu zabezpieczyli blisko kilogram marihuany, ponad 100 gramów amfetaminy oraz kilkanaście tysięcy złotych.

Reklama

Działania przeprowadzone były we współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, z użyciem psa w/w służby wyszkolonego do wykrywania narkotyków.

Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Wobec 22-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama