Amfetaminę i marihuanę zabezpieczyli w domach dwóch mężczyzn funkcjonariusze policji i KAS.
– W minionym tygodniu krośnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, w związku z posiadaniem przez nich narkotyków. Do zatrzymania pierwszego z nich doszło w środę na terenie gminy Krościenko Wyżne. 35-latek posiadał przy sobie kilka foliowych opakowań, w których znajdowała się marihuana. Policjanci zabezpieczyli łącznie około 26 gramów przygotowanego do zażycia lub dystrybucji narkotyku – podaje Komenda Miejska Policji w Krośnie.
Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Krosna. Podczas przeszukania jego domu zabezpieczyli blisko kilogram marihuany, ponad 100 gramów amfetaminy oraz kilkanaście tysięcy złotych.
Działania przeprowadzone były we współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, z użyciem psa w/w służby wyszkolonego do wykrywania narkotyków.
Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Wobec 22-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze