Reklama

Dwaj mieszkańcy Chłopic odpowiedzą za posiadanie narkotyków

06/03/2021 08:33

Mężczyźni odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


fot.KPP Jarosław

Jarosławscy kryminalni, zatrzymali w środę (3 bm.) dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających.

– Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, podczas wykonywania czynności, przeszukali jedno z mieszkań na terenie gminy Chłopice – informuje KPP Jarosław. – W pokoju 21-latka wyraźnie czuć było marihuanę. Funkcjonariusze znaleźli w rękawicy bokserskiej, woreczek foliowy z zawartością suszu. Podczas przeszukania samochodu mężczyzny, znaleźli kolejny woreczek z suszem. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to marihuana.

Tego samego dnia mundurowi zatrzymali również 18-letniego mieszkańca gminy Chłopice. Miał przy sobie sześć woreczków foliowych z suszem – na widok stróży prawa wyciągnął je z kieszeni i schował do bielizny.  To nie umknęło uwadze policjantów. W trakcie kontroli i badania testerem okazało się, że woreczki wypełnione są marihuaną. 

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.


JG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2021-03-06 11:13:02

    Nie interesuje mnie to

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Andrzej - niezalogowany 2021-03-06 13:18:18

    Chujowy artykuł 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości