Mężczyźni odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jarosławscy kryminalni, zatrzymali w środę (3 bm.) dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających.
– Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, podczas wykonywania czynności, przeszukali jedno z mieszkań na terenie gminy Chłopice – informuje KPP Jarosław. – W pokoju 21-latka wyraźnie czuć było marihuanę. Funkcjonariusze znaleźli w rękawicy bokserskiej, woreczek foliowy z zawartością suszu. Podczas przeszukania samochodu mężczyzny, znaleźli kolejny woreczek z suszem. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to marihuana.
Tego samego dnia mundurowi zatrzymali również 18-letniego mieszkańca gminy Chłopice. Miał przy sobie sześć woreczków foliowych z suszem – na widok stróży prawa wyciągnął je z kieszeni i schował do bielizny. To nie umknęło uwadze policjantów. W trakcie kontroli i badania testerem okazało się, że woreczki wypełnione są marihuaną.
Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Nie interesuje mnie to
Chujowy artykuł