Reklama

Dwóch zatrzymanych w związku z posiadaniem narkotyków [ZDJĘCIA]

Dwóch mężczyzn w wieku 43- lat zatrzymali policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy. Obaj odpowiedzą m.in. za posiadanie narkotyków. Zostali objęci policyjnym dozorem.

Mieszkaniec gminy Roźwienica usłyszał m.in. zarzuty: wytwarzania substancji psychotropowej, posiadania przyrządów, które służyły mu do ich niedozwolonego wytwarzania oraz kradzież energii elektrycznej. Co więcej, był on już poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przeworsku celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Po przybyciu w ustalone w toku wykonywanych czynności miejsce, mundurowi dokonali ciekawego odkrycia. W kuchni oprócz dużej ilości pustych woreczków strunowych, które są wykorzystywane m.in. do przechowywania środków odurzających znaleźli zeszyt, który zawierał odręczne notatki z zapiskami dotyczącymi wytwarzania substancji odurzających. Jak poinformowała jarosławska policja; „do przeszukania domu i budynku gospodarczego został użyty pies służbowy specjalnie wyszkolony do wyszukiwania zapachów narkotyków. Efektem ich działań było zabezpieczenie 809,16 g metaamfetaminy, 183,54 g mefedronu, 3,73 g suszu konopi indyjskich, 63 szt. tabletek ekstazy oraz przyrządy laboratoryjne i środki chemiczne. Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili, że 43-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, kradł jeszcze energię elektryczną”.

Reklama

Kolejne 0,35 g haszyszu zabezpieczyli w mieszkaniu mężczyzny, który pomieszkiwał u poszukiwanego 43-latka.  Mieszkaniec Jarosławia z kolei odpowie za posiadanie i udzielanie znacznych ilości substancji psychotropowych.

Wobec obu mężczyzn Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu zastosowała dozór policyjny. Nie mogą też oni opuszczać kraju.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama