Budynek dworca PKP zaskarbił sobie sympatię głosujących i wywalczył nagrodę publiczności w konkursie Dworzec Roku 2020. Nagrodę główną i tytuł Dworzec Roku 2020 zdobył obiekt Goczałkowice-Zdrój.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Glosowałem, dla mnie przemyski dworzec jest najładniejszy w Polsce.
I dla mnie tez,ma sie rozumiec. Tak piekny jest jak nasze miasto.
Można prosić o tłumaczenie na polski?"Suoer!!!"
Suoer!!!
Glosowałem, dla mnie przemyski dworzec jest najładniejszy w Polsce.
I dla mnie tez,ma sie rozumiec. Tak piekny jest jak nasze miasto.