74-latka została przetransportowana do szpitala.
W sobotę, po godz. 17, w Dybkowie kierujący audi 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego na prostym odcinku drogi potrącił przechodzącą przez jezdnię 74-letnią mieszkankę powiatu przeworskiego.
Seniorka z obrażeniami trafiła do szpitala w Przeworsku. Kierujący był trzeźwy.
Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

fot.KPP Przeworsk
Miejsce wypadku w Dybkowie.

fot.KPP Przeworsk
Kierujący był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890