Reklama

Dyrektor Gimnazjum nr 3 uhonorowany przez harcerzy

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Przemyślu miała w tym roku szczególny wymiar. Uczniowie uroczyście pożegnali dotychczasowego dyrektora szkoły Stanisława Kołodzieja, który od września przechodzi na emeryturę. Z rąk komendanta Chorągwi Podkarpackiej Związku Harcerstwa Polskiego, hm. Mariusza Bezdzietnego, odebrał on także wyjątkowe wyróżnienie.

Przedstawiciel podkarpackiej jednostki ZHP pojawił się na uroczystości w towarzystwie phm. M. Czajkowskiego, zastępcy komendantki Hufca Ziemi Przemyskiej oraz phm. M. Lato, kierownika Ośrodka Szkolno-Wypoczynkowego Leśne Zacisze w Ruszelczycach. Wizyta była okazją do uhonorowania dyrektora szkoły Srebrną Odznaką Ruchu Przyjaciół Harcerstwa, która ma być wyrazem wdzięczności za pomoc wielokrotnie udzielanej harcerzom Hufca Ziemi Przemyskiej. Gorące podziękowania popłynęły też w stronę całej społeczności szkolnej, ponieważ nie tylko dyrektor, ale też wielu uczniów i nauczycieli było zaangażowanych w pomoc przemyskim harcerzom. W pełnej wzruszeń uroczystości wzięli także udział przedstawiciele 5. Przemyskiej Drużyny Starszoharcerskiej, działającej przy Gimnazjum nr 3 pod opieką dha R. Łuca. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości