Zakłócania porządku publicznego i spoczynku nocnego to częsty powód interwencji policjantów w okresie letnim. Wczoraj przed g. 1 w nocy zawezwani zostali przez mieszkańców celem zainterweniowania wobec mężczyzny, który hałasował przy ul. Świętej Barbary w Tarnobrzegu.
Wczoraj (24 bm.) przed g. 1 w nocy mundurowi wyjechali na interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny. Usłyszeli, że przy ul. Świętej Barbary w Tarnobrzegu, w rejonie altany śmietnikowej ktoś, nie zważając na porę, na cały głos wydziera się, prowadząc rozmowę przez telefon i używając słów wulgarnych. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na chodniku siedzi pijany mężczyzna i głośno rozmawia nie przez telefon, lecz sam ze sobą, zakłócając spokój innym i na całe gardło komentując swoje życie. 26-latek ukarany został mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze