Reklama

Dyskutował sam z sobą, zakłócając innym sen. Zapłaci mandat

Zakłócania porządku publicznego i spoczynku nocnego to częsty powód interwencji policjantów w okresie letnim. Wczoraj przed g. 1 w nocy zawezwani zostali przez mieszkańców celem zainterweniowania wobec mężczyzny, który hałasował przy ul. Świętej Barbary w Tarnobrzegu.

Wczoraj (24 bm.) przed g. 1 w nocy mundurowi wyjechali na interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny. Usłyszeli, że przy ul. Świętej Barbary w Tarnobrzegu, w rejonie altany śmietnikowej ktoś, nie zważając na porę, na cały głos wydziera się, prowadząc rozmowę przez telefon i używając słów wulgarnych. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na chodniku siedzi pijany mężczyzna i głośno rozmawia nie przez telefon, lecz sam ze sobą, zakłócając spokój innym i na całe gardło komentując swoje życie. 26-latek ukarany został mandatem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości