Reklama

Dyskutowali o zaburzeniach połykania

22/10/2018 15:30

„Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy” – to tytuł konferencji naukowo-szkoleniowej, która 12 bm. odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury Przeworsku. Jej organizatorem był Oddział Neurologiczny i Udarowy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku oraz tamtejsza Podkarpacka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama