Atrakcyjne położone działki na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Dąbków ok 2 km od centrum Lubaczowa są dostępne na wyciągniecie ręki.

lubaczow.com.pl
Działki położone są w drugiej linii zabudowy, 200 m od drogi powiatowej Lubaczów – Wielkie Oczy – Granica Państwa. Powierzchnia to od 13 do 17 arów, uzbrojone są w sieć wodociągową. Planowane jest w najbliższym czasie opracowanie przez Gminę Lubaczów dokumentacji technicznej na wykonanie drogi dojazdowej i dróg osiedlowych wraz z infrasturkturą techniczną. W pobliżu osiedla funkcjonuje żłobek, przedszkole, bawialnia dla dzieci „Magiczny zakątek”.
Działki sprzedawane są w przetargu ustnym nieograniczonym, licytacyjnym, który odbędzie się w dniu 9 marca 2105 r. Aby w nim uczestniczyć należy wpłacić wadium do 3 marca 2015 r. do godz. 14.00.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Lubaczów w pokoju nr 15, tel. 16 632 16 84 wew. 25).
Działki objęte są obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i do budowy domu wystarczy tylko projekt techniczny i pozwolenie na budowę.
Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym serwisie urzedu gminy Lubaczów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Biednie w tym Lubaczowie więc jak się tam budować.
z tymi działkami to jest cyrk to jest jak wygrana w lotto dzwoniąc do starostwa pytam o działki które mają na sprzedaż w Oleszycach i odpowiedź pada taka nie ma chętnych na działki więc nie ma przetargu ja jestem chętny i chce kopić już ile mam czekać na ten przetarg aż znajdziecie 10 osób chętnych a jak się w ogóle nie znajdą to nigdy nie kupie mój pomysł jest taki robić częściej przetargi jest jedna osoba robić przetarg i sprzedać bo sami będziecie czekać wieki na sprzedanie tych działek z takim podejściem oni chyba liczą na podbijanie cen że ludzie będą się zabijać o te działki i osiągną ceny powyżej 50 tyś HAHA ale to nie ten rynek panowie i panie tam urzędujący bo tu bidusia i każdy chce jak najtaniej.
Działek nie sprzedaje Starostwo Powiatowe a Urząd Gminy Oleszyce,Lubaczów tak jak w tym ogłoszeniu czy miasto Lubaczów.Z uwagi na biedę ludzi zamieszkujących na tym terenie działki te sprzedawane są od przeszło dwóch lat z mizernym skutkiem.
Do ACKA pisałem o działkach przy szkole rolniczej w Oleszycach właścicielem jest starostwo Lubaczów proponuje zapoznać się z tematem i wejść na stronę starostwa gmina Oleszyce jak na razie nie ma nic na sprzedaż
Hmmm no dobrze tylko jak dożyć do przetargu " 9 marca 2105 r."??
Biednie w tym Lubaczowie więc jak się tam budować.
To musisz się wzbogacić.
z tymi działkami to jest cyrk to jest jak wygrana w lotto dzwoniąc do starostwa pytam o działki które mają na sprzedaż w Oleszycach i odpowiedź pada taka nie ma chętnych na działki więc nie ma przetargu ja jestem chętny i chce kopić już ile mam czekać na ten przetarg aż znajdziecie 10 osób chętnych a jak się w ogóle nie znajdą to nigdy nie kupie mój pomysł jest taki robić częściej przetargi jest jedna osoba robić przetarg i sprzedać bo sami będziecie czekać wieki na sprzedanie tych działek z takim podejściem oni chyba liczą na podbijanie cen że ludzie będą się zabijać o te działki i osiągną ceny powyżej 50 tyś HAHA ale to nie ten rynek panowie i panie tam urzędujący bo tu bidusia i każdy chce jak najtaniej.