Reklama

Działki budowlane w Dąbkowie czekają na chętnych

18/02/2015 10:18

Atrakcyjne położone działki na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Dąbków ok 2 km od centrum Lubaczowa są dostępne na wyciągniecie ręki.


lubaczow.com.pl

Działki położone są w drugiej linii zabudowy, 200 m od drogi powiatowej Lubaczów – Wielkie Oczy – Granica Państwa. Powierzchnia to od 13 do 17 arów, uzbrojone są w sieć wodociągową. Planowane jest w najbliższym czasie opracowanie przez Gminę Lubaczów dokumentacji technicznej na wykonanie drogi dojazdowej i dróg osiedlowych wraz z infrasturkturą techniczną. W pobliżu osiedla funkcjonuje żłobek, przedszkole, bawialnia dla dzieci „Magiczny zakątek”.   
Działki sprzedawane są w przetargu ustnym nieograniczonym, licytacyjnym, który odbędzie się w dniu 9 marca 2105 r. Aby w nim uczestniczyć należy wpłacić wadium do 3 marca 2015 r. do godz. 14.00.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Lubaczów w pokoju nr 15, tel. 16 632 16 84 wew. 25).
Działki objęte są obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i do budowy domu wystarczy tylko projekt techniczny i pozwolenie na budowę.
Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym serwisie urzedu gminy Lubaczów.


MM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dąbek - niezalogowany 2015-02-18 11:43:17

    Biednie w tym Lubaczowie więc jak się tam budować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    acek - niezalogowany 2015-02-18 13:03:51

    To musisz się wzbogacić.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PO za tematem - niezalogowany 2015-02-18 19:09:21

    z tymi działkami to jest cyrk to jest jak wygrana w lotto dzwoniąc do starostwa pytam o działki które mają na sprzedaż w Oleszycach i odpowiedź pada taka nie ma chętnych na działki więc nie ma przetargu ja jestem chętny i chce kopić już ile mam czekać na ten przetarg aż znajdziecie 10 osób chętnych a  jak się w ogóle nie znajdą to nigdy nie kupie mój pomysł jest taki robić częściej przetargi jest jedna osoba robić przetarg i sprzedać bo sami będziecie czekać wieki na sprzedanie tych działek z takim podejściem oni chyba liczą na podbijanie cen że ludzie będą się zabijać o te działki i osiągną ceny powyżej 50 tyś HAHA ale to nie ten rynek panowie i panie tam urzędujący bo tu bidusia i każdy chce jak najtaniej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości