Reklama

Dzieci dla Niepodległej

15/12/2019 09:30

Dzieci z Przedszkola nr 3 w Przemyślu kilkukrotnie przedstawiły montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Niepodległości.

Program wypełniony był tańcem, pieśniami i wierszami patriotycznymi. Pięciolatki z grupy III najpierw wystąpiły w przedszkolu dla pracowników placówki oraz dla swoich kolegów i koleżanek. Wśród zaproszonych gości byli także przedstawiciele urzędu miejskiego, Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej „X D.O.K.”, którzy zaprezentowali się w mundurach żołnierzy Legionów Polskich z okresu I wojny światowej oraz seniorów z klubu „Młodzi Duchem” działającego w Centrum Integracji Społecznej – Caritas w Przemyślu. Dzieci wystąpiły również w klubie osiedlowym „Salezjańskie” dla swoich rodzin, klubu seniora z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz mieszkańców miasta.

Organizatorkami przedstawienia były nauczycielki: Małgorzata Sumiec i Magdalena Owsięga-Antochów.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama