Dzieci z Przedszkola nr 3 w Przemyślu kilkukrotnie przedstawiły montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Niepodległości.
Program wypełniony był tańcem, pieśniami i wierszami patriotycznymi. Pięciolatki z grupy III najpierw wystąpiły w przedszkolu dla pracowników placówki oraz dla swoich kolegów i koleżanek. Wśród zaproszonych gości byli także przedstawiciele urzędu miejskiego, Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej „X D.O.K.”, którzy zaprezentowali się w mundurach żołnierzy Legionów Polskich z okresu I wojny światowej oraz seniorów z klubu „Młodzi Duchem” działającego w Centrum Integracji Społecznej – Caritas w Przemyślu. Dzieci wystąpiły również w klubie osiedlowym „Salezjańskie” dla swoich rodzin, klubu seniora z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz mieszkańców miasta.
Organizatorkami przedstawienia były nauczycielki: Małgorzata Sumiec i Magdalena Owsięga-Antochów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze