Chyba byliśmy w tym roku dość grzeczni, skoro odwiedziło nas tylu pomocników Świętego Mikołaja z tak miłymi podarunkami!
Nasze redakcyjne biurka – na co dzień uginające się od gazet, aparatów i dyktafonów – zostały przystrojone świątecznymi pocztówkami, które tak licznie do nas wysłaliście.

Zadbaliście również o to, byśmy czując chwilowy spadek mocy, mieli się czym posilić. Na razie jednak zgodnie twierdzimy, że Wasze pierniczki są zbyt piękne, żeby je zjadać!

Dziękujemy Wam drodzy czytelnicy, współpracownicy, politycy i samorządowcy. Wesołych Świąt!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze