Reklama

Dziękujemy za świąteczne upominki!

Chyba byliśmy w tym roku dość grzeczni, skoro odwiedziło nas tylu pomocników Świętego Mikołaja z tak miłymi podarunkami!

Nasze redakcyjne biurka – na co dzień uginające się od gazet, aparatów i dyktafonów – zostały przystrojone świątecznymi pocztówkami, które tak licznie do nas wysłaliście.

Zadbaliście również o to, byśmy czując chwilowy spadek mocy, mieli się czym posilić. Na razie jednak zgodnie twierdzimy, że Wasze pierniczki są zbyt piękne, żeby je zjadać!

Dziękujemy Wam drodzy czytelnicy, współpracownicy, politycy i samorządowcy. Wesołych Świąt!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama