Reklama

Dziewczyna wygrała z chłopakami!

Na kortach tenisowych Cross w Żurawicy zakończyła się Szkolna Liga Tenisowa w tenisie ziemnym.

Ponad 20 dzieci z gimnazjum i szkoły podstawowej przez cały rok szkolny rywalizowało pod okiem trenera Janusza Szumełdy. Rozgrywki odbywały się co dwa tygodnie i wyłoniły najlepszą „piątkę” sezonu. Zwyciężyła Wiktoria Suchy, wyprzedzając kolejno: Karola Dawnisa, Michała Kleina, Jakuba Zachajusza i Macieja Kuligowskiego. Na zakończenie cyklu zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, a wszyscy uczestnicy nagrody pocieszenia.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama