Na kortach tenisowych Cross w Żurawicy zakończyła się Szkolna Liga Tenisowa w tenisie ziemnym.
Ponad 20 dzieci z gimnazjum i szkoły podstawowej przez cały rok szkolny rywalizowało pod okiem trenera Janusza Szumełdy. Rozgrywki odbywały się co dwa tygodnie i wyłoniły najlepszą „piątkę” sezonu. Zwyciężyła Wiktoria Suchy, wyprzedzając kolejno: Karola Dawnisa, Michała Kleina, Jakuba Zachajusza i Macieja Kuligowskiego. Na zakończenie cyklu zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, a wszyscy uczestnicy nagrody pocieszenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze