Reklama

Dziś otwarcie stoku narciarskiego w Przemyślu

Początkiem grudnia ruszył proces naśnieżania stoku na przemyskim Zniesieniu. Aura wciąż sprzyja, więc dziś, w niedzielne popołudnia miłośnicy białego szaleństwa rozpoczną sezon! Jeździć będzie można od g. 12 do 21. Auta można zaparkować przy krzyżu Zawierzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tuskolas - niezalogowany 2020-12-20 12:11:24

    Będzie narciarz Duda?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-12-20 15:07:50

    Wywalić kupę kasy na kilka dni, bez sensu, później p. DYREKTOR będzie rzadac kasy, brak słów, Stok to skarbonka bez dna 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kola - niezalogowany 2020-12-20 15:10:53

    Czy mozemy sie juz myc?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama