Dziś o 12.00 na Rynku Starego Miasta w Przemyślu nastąpi przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. W tym roku akcji przyświeca hasło: "W Tobie jest światło".
Natomiast w czwartek, również o 12.00, w tym samym miejscu rozpocznie się wigilia dla samotnych i potrzebujących. Spotkanie potrwa do 17.00.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wigilia na rynku w sniegu i mrozie -gratulujemy pomyslu wlodarzom miasta,moze pracownic urzedu dla przykladu zrobia sobie wigilie pod golym niebem
wigilia na rynku w sniegu i mrozie -gratulujemy pomyslu wlodarzom miasta,moze pracownic urzedu dla przykladu zrobia sobie wigilie pod golym niebem