Reklama

Dziury utrapieniem kierowców

13/02/2024 09:20

– Zima jeszcze nie jest w odwrocie, ale chwilowe przebłyski wiosny, z jakimi mieliśmy do czynienia, odkryły co nieco, jeśli chodzi o stan nawierzchni ulic w mieście. Są miejsca, gdzie dziury są potężnych rozmiarów, chociażby na wiadukcie przy dojeździe do Zana, ale takich można znaleźć dużo więcej.

– Drogi się sypią już teraz, choć zima nie powiedziała jeszcze zapewne ostatniego słowa. W niektórych miejscach, wpadając w ubytki z impetem, jak choćby przy ulicy Lwowskiej, można uszkodzić zawieszenie. Myślę, że drogowcy nie mają na co czekać i już teraz zacząć łatanie – zwraca uwagę na problem zmotoryzowany mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama