Reklama

Efekt domina na krajowej „9”. Zderzyły się 4 auta

Ciężarówka i trzy samochody osobowe zderzyły się wczoraj, 14 listopada, w Kolbuszowej Górnej. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zderzenia 4 aut doszło około g.16, na drodze krajowej nr 9, na odcinku Kolbuszowa – Rzeszów. Z relacji kolbuszowskiej policji wynika, że jadący w kierunku Rzeszowa kierowca ciężarowego iveco najechał na tył poprzedzającego go forda tourneo, a ten uderzył w tył znajdującej się przed nim skody. Z kolei skoda najechała na poprzedzającego ją daewoo lanosa. Efekt wypadku to 2 osoby ranne: kierująca fordem 75-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa i jej pasażer – 47-letni mężczyzna. Bez szwanku wyszli ze zdarzenia 56-letni kierowca ciężarówki i kierowcy pozostałych pojazdów. Wszyscy byli trzeźwi. Kierowcy ciężarowego iveco zatrzymano prawo jazdy. Utrudnienia na wspomnianym odcinku trwały kilka godzin. Przyczyny i okoliczności wypadku bada kolbuszowska policja.

Reklama

fot.KPP Kolbuszowa


fot.KPP Kolbuszowa
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości