Do zdarzenia doszło wczoraj, 25 maja, ok. godz. 15, na ulicy Bieleckiego w Rymanowie.
Z policyjnej informacji wynika, że 68-letni kierujący nissanem, który jechał ul. Kolejową w kierunku skrzyżowania z ul. Bieleckiego, podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi.
Auta się zderzyły. Ucierpiała 72-letnia pasażerka volkswagena, trafiła do szpitala.
Kierujący byli trzeźwi. Droga była przez jakiś czas zablokowana.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze