Od początku sierpnia br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Przemyślu egzaminy na prawo jazdy trwać będą dłużej. To ważna informacja dla przyszłych kierowców.
Jak każdy egzamin, tak i ten na prawo jazdy, wiąże się ze stresem. To nieunikniona emocja przy tego typu sytuacjach. – Jako pierwsi na Podkarpaciu zdecydowaliśmy się wprowadzić elastyczne godziny pracy. Liczymy, że to pozytywnie wpłynie to na redukcję stresu egzaminacyjnego oraz zadowolenie kandydatów na kierowców – wyjaśnił szef przemyskiego WORD-u Maciej Kamiński[paywall].
W związku z wydłużeniem godzin egzaminowania plac manewrowy będzie zamknięty w piątki. Dostępny będzie za to w soboty do g. 19. Co ważne, do przemyskiego ośrodka zgłasza się coraz więcej chętnych z różnych regionów Podkarpacia. – Otworzyliśmy się na osoby, które chcą do nas przyjeżdżać z zewnątrz. Do tej pory tego nie było. Wydłużyliśmy pracę ośrodka, udostępniliśmy nasze pojazdy na placu manewrowym. Obniżyliśmy ceny, a także wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które są pozytywnie odbierane. Zaczął funkcjonować punkt, gdzie można oglądać egzaminy. Niebawem wróci na teren ośrodka punkt gastronomiczny – wyliczył M. Kamiński.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo w końcu tam coś się dzieje konkretnego!
Takich pierdół już dawno u was nie było ... A nie, czekaj ... Jest nowy dyrektor, musi się wykazać, to trzeba go popromować, ponieważ wcześniej jako rzecznik przesiedział na stołku na Monte i chyba raz coś powiedział na konferencji. Fikcyjne stanowiska dla kacyków partii politycznych? Dokąd zmierzasz Polsko ?
Ooh, yay! ^. ^ Wkrótce opublikuję t e informacje. Dzięki chłopaki! ratemycompany.io
Chcesz zdać kurs na prawo jazdy za pierwszym razem ? Ucz się jazdy w najwyżej ocenianej szkole jazdy w Przemyślu. OSK ELDAR, zapraszam :) http://osrodekeldar.pl/
Brawo w końcu tam coś się dzieje konkretnego!
Takich pierdół już dawno u was nie było ... A nie, czekaj ... Jest nowy dyrektor, musi się wykazać, to trzeba go popromować, ponieważ wcześniej jako rzecznik przesiedział na stołku na Monte i chyba raz coś powiedział na konferencji. Fikcyjne stanowiska dla kacyków partii politycznych? Dokąd zmierzasz Polsko ?
Ooh, yay! ^. ^ Wkrótce opublikuję t e informacje. Dzięki chłopaki! ratemycompany.io