Reklama

Ekipa Alfa Street Fight Przeworsk zdobyła aż 6 medali, w tym aż 4 złote!

W Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki. Na starcie rywalizacji stanęli reprezentanci klubu Alfa Street Fight Przeworsk. Zaprezentowali się znakomicie.

Przeworska ekipa, trenowana przez Sylwestra Potocznego zdobyła łącznie aż sześć medali, w tym aż cztery złote!

Mistrzami Polski zostali (w swoich kategoriach wiekowych): Hania Szczepańska, Julia Drzystek, Jakub Podolak i Dawid Wańczycki-Drąg. Srebrny medal z Żywca przywiózł Karol Wańczycki-Drąg, zaś brązowy – Gabriela Gąsior. Tuż za podium uplasował się natomiast Konrad Godlewski.
Gratulujemy!
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości