Reklama

Ekstremalna temperatura i dobre zawody

15/08/2015 14:33

Stadion miejski w Oleszycach był miejscem rozgrywek Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.

Zawody odbyły się w prawdopodobnie najcieplejszy dzień tego roku – w niedzielę, 9 sierpnia. Upał powyżej 35 stopni Celsjusza sprawił, że warunki były wręcz ekstremalne, ale siatkarze poradzili sobie z nimi.

Turniej rozgrywano systemem brazylijskim na dwóch boiskach. Wystartowało 10 par z Oleszyc, Lubaczowa, Ryszkowej Woli, Radymna, Sędziszowa Małopolskiego oraz z Rzeszowa.

W meczach półfinałowych para Sałek/Wnęk (Oleszyce) przegrała 14:21 z dwójką Kozioł/Witek (Rzeszów). Z kolei Rusin i Polek (Sędziszów Małopolski) pokonali 21:17 parę Pomykała/ Soboń (Rzeszów).

Reklama

Mecz o 3. miejsce wygrali miejscowi zawodnicy SSPS Czarnych Oleszyce Sałek/Wnęk, pokonując Pomykałę i Sobonia 21:17.

Laur zwycięstwa w całym turnieju przypadł zawodnikom z Sędziszowa Małopolskiego, którzy od przyszłego sezonu będą grać w II lidze. Rusin i Polek wygrali z Koziołem i Witkiem 21:16.

Nagrody wręczał Piotr Hulak, prezes SSPS Czarnych Oleszyce i Robert Brudniak, zastępca burmistrza Oleszyc.

Imprezie towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera, gra fair play, grill i dobra muzyka.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości