Stadion miejski w Oleszycach był miejscem rozgrywek Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.
Zawody odbyły się w prawdopodobnie najcieplejszy dzień tego roku – w niedzielę, 9 sierpnia. Upał powyżej 35 stopni Celsjusza sprawił, że warunki były wręcz ekstremalne, ale siatkarze poradzili sobie z nimi.
Turniej rozgrywano systemem brazylijskim na dwóch boiskach. Wystartowało 10 par z Oleszyc, Lubaczowa, Ryszkowej Woli, Radymna, Sędziszowa Małopolskiego oraz z Rzeszowa.
W meczach półfinałowych para Sałek/Wnęk (Oleszyce) przegrała 14:21 z dwójką Kozioł/Witek (Rzeszów). Z kolei Rusin i Polek (Sędziszów Małopolski) pokonali 21:17 parę Pomykała/ Soboń (Rzeszów).
Mecz o 3. miejsce wygrali miejscowi zawodnicy SSPS Czarnych Oleszyce Sałek/Wnęk, pokonując Pomykałę i Sobonia 21:17.
Laur zwycięstwa w całym turnieju przypadł zawodnikom z Sędziszowa Małopolskiego, którzy od przyszłego sezonu będą grać w II lidze. Rusin i Polek wygrali z Koziołem i Witkiem 21:16.
Nagrody wręczał Piotr Hulak, prezes SSPS Czarnych Oleszyce i Robert Brudniak, zastępca burmistrza Oleszyc.
Imprezie towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera, gra fair play, grill i dobra muzyka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze