Reklama

Eskortowali samochód z ranną dwulatką. Jarosławscy policjanci otrzymali miłe podziękowanie

27/04/2025 09:32

W niedzielę, 20 kwietnia policjanci wydziału ruchu drogowego jarosławskiej komendy pełnili służbę na terenie miejscowości Tuczempy. Około g. 10.30 zauważyli mini coopera, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Zatrzymali pojazd do kontroli.

Kierujący pojazdem mieszkaniec Warszawy oświadczył, że bardzo się spieszy do szpitala w Przemyślu, gdyż wraz z żoną wiozą tam 2-letnią córeczkę, która doznała urazu głowy. Z informacji przekazanych przez rodziców wynikało, że dziecko uległo wypadkowi uderzając się w metalowy element bramy ogrodzeniowej i posiada głęboką ranę głowy.

Mundurowi podjęli decyzję o eskorcie samochodu. Wykorzystując sygnały świetlne i dźwiękowe, szybko i bezpiecznie dotarli do placówki medycznej gdzie dziewczynką zajęli się lekarze.

Reklama

Jeszcze tego samego dnia, matka dziewczynki przysłała maila z podziękowaniami dla policjantów. W swoich słowach wyraziła wdzięczność, że w tak trudnej dla rodziców sytuacji  „funkcjonariusze wykazali się zaangażowaniem i zrozumieniem"

– poinformowała jarosławska komenda publikując podziękowanie:

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama