Dzisiaj, 24 lutego br., do Przemyśla – co prawda na chwilę, ale jednak – zawitali europejscy przywódcy. Byli w drodze do stolicy Ukrainy Kijowa, w związku z 4. rocznicą rozpoczęcia rosyjskiej agresji na ten niepodległy kraj. Gości przywitała wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul. Co prawda protokół dyplomatyczny tego nie przewiduje, ale szkoda, że nie było nikogo z władz Przemyśla, gospodarzy miasta.
– napisała m.in. wojewoda T. Kubas-Hul.
W Przemyślu gościli m.in.:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze