W niedzielę, 10 stycznia, styliści fryzur ze 120 salonów w całej Polsce będą w pocie czoła pracować na rzecz 24. finału WOŚP. Dochód z akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” zasili znajdujące się w zakładach orkiestrowe puszki. W Przemyślu z orkiestrą zagrają dwa salony fryzjerskie.
Będą to: Salon Fryzjerski A. Bara przy ul. Jasińskiego 40 i HAIR CLUB M. Demkiewicz przy Grodzkiej 21. Oba zakłady 10 stycznia będą pracować pełną parą. W orkiestrowej akcji, zorganizowanej przez markę Kemon, biorą udział już po raz 11. Każdy klient, który tego dnia pojawi się we wspomnianych placówkach z zamiarem zmiany lub odświeżenia fryzury, wesprze tym samym 24. finał WOŚP. Płacąc za usługę fryzjerską, zasili bezpośrednio orkiestrową puszkę (opłata w wysokości kwoty przewidzianej za wybraną usługę, ale mile widziane są i wyższe datki). Warto wcześniej zadzwonić do salonu i umówić godzinę wizyty.
W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich w całej Polsce udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach ponad 1,3 mln złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze