Reklama

Fałszywy policjant oszukał 75-latkę

26/01/2015 14:45

Policjanci poszukują sprawcy oszustwa, którego ofiarą padła starsza mieszkanka Przemyśla. Kobieta straciła 10 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w ub. tygodniu. Do 75-latki zatelefonował mężczyzna przedstawiający się jako jej syn. Poprosił o pomoc. Powiedział, że brał udział w wypadku na drodze, jest ranny, a w dodatku aresztowali go policjanci. Mówił, że odzyska wolność, jeśli wpłaci im 50 tysięcy złotych. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    niedowiarek - niezalogowany 2015-01-26 16:18:47

    Oj tam zaraz fałszywy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości