W czasie ferii zimowych uczniowie z terenu gminy Tryńcza nie mogli narzekać na nudę. Atrakcji nie brakowało.
Pierwszego dnia zorganizowany został wyjazd do kina w Leżajsku. Najmłodsi uczniowie obejrzeli film animowany w 3D Pingwiny z Madagaskaru. Natomiast w hali widowiskowo-sportowej w Tryńczy odbyły się zajęcia taneczne w rytmie zumby. Następnego dnia uczestnicy gościli w Rzeszowie, zwiedzając m.in. Muzeum Dobranocek.
fot.UG Tryńcza
Podczas zajęć kulinarnych, zorganizowanych w Wiejskim Domu Kultury w Gniewczynie Łańcuckiej, dziewczęta uczyły się lepić pierogi.

fot.UG Tryńcza
Casting do trynieckiej grupy mażoretek „Finezja”.
Było także wiele akcentów sportowych. Wielkim powodzeniem cieszyło się (i wciąż cieszy) lodowisko przy Zespole Szkół w Tryńczy, z którego każdego dnia licznie korzystają nie tylko mieszkańcy gminy, ale również okolicznych miejscowości. W drugim tygodniu ferii na dzieci i młodzież czekały kolejne atrakcje, m.in. rozgrywki w badmintona, turniej tenisa stołowego, smażenie pączków z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich oraz spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze