Reklama

Festiwal kolorów już w sobotę. Pokolorujmy amfiteatr!

8 lipca startuje 1. edycja Przemyskiej Eksplozji Kolorów! Będą tańce do rana przy klubowej muzyce, strefy fitness, sportowe zmagania i mnóstwo atrakcji dla maluchów. Przybywajcie pokolorować amfiteatr na Zniesieniu! Uwaga! Drobne zmiany w programie!

Impreza rusza 8 lipca, o godzinie 13. Królować będzie muzyka klubowa: house, funk, soul, disco, techno. O oprawę zadbają DJ Bleiz, Carlo, May_I, FREAKS, High Wave i Dragon Fly. Jak na festiwal przystało nie zabraknie wymiaru sportowego. W strefie fitness zaprezentuje się Open Fit. W strefie rozrywki z kolei maluchy będą szalały na dmuchańcach. Organizatorami są Rafał Bleiz Błachut, Stowarzyszenie Wolne Miasto Przemyśl i Festiwal Kolorów w Warszawie.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Linia102.pl - niezalogowany 2017-07-06 23:40:13

    Stowarzyszenie linia 102.pl  wjeżdża turystyczną drezyną  "Przemyślanką " na SUPER imprezę zorganizowaną przez  ' Wolne Miasto Przemyśl '   Prosimy rezerwować bilety  na trasę Przemyśl- Bakończyce > Malhowice  granica RP > przez Pikulice> Hermanowice < Bakończyce.- Nie trzaskać drzwiami > wsiadać i nic nie  gadać ! Zapraszamy -

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama