Po latach starań gród nad Sanem zyska zalążek prawdziwego festiwalu. 20 lipca urokliwy amfiteatr na Zniesieniu wreszcie ożyje.

fot.Marcin Łabuda
Castle Party 2016
Stowarzyszenie Wolne Miasto Przemyśl przy współpracy ze stowarzyszeniem Festiwal Kolorów w Warszawie zorganizują tam II Przemyską Eksplozję Kolorów. Wyrzuty kolorów zaplanowano co godzinę od g. 14.30 do 18.30.
Eksplozja poprzedzi pierwszy tego typu festiwal w tej części kraju – Electronic Music Festival Twierdza. Zagrają gwiazdy polskiej oraz ukraińskiej sceny elektronicznej. Od g. 19.30 aż do 5 rano wystąpią DJ-e: Tonika i Derrick z Ukrainy, a także Diana dRouze, Alan White, Bleiz, May_I, Freaks oraz High Wave.
Widok z Kopca na panoramę miasta przy dźwiękach muzyki to świetna propozycja na przedostatni lipcowy weekend dla fanów muzyki elektronicznej. Do dyspozycji festiwalowiczów będzie też strefa gastro. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Wojciech Bakun.
Line up:
Diana dRouze https://www.facebook.com/dianadrouze/
Alan White https://www.facebook.com/wojciechalan.bednarczyk
Tonika https://www.facebook.com/tonika.funkmasters
Derrick https://www.facebook.com/derrick.funkmasters
https://www.facebook.com/derrickandtonika/
Bleiz
May_I
Freaks
High Wave


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze że przynajmniej są takie imprezy organizowane , bo przy okazji dowiaduję się jakiego mam włodarza w danym momęcie.
"Wolne Miasto Przemyśl" :) Kibole "zmieniają Przemyśl". Żenua...
,, Amfiteatr ,, ?
Dobrze że przynajmniej są takie imprezy organizowane , bo przy okazji dowiaduję się jakiego mam włodarza w danym momęcie.
"Wolne Miasto Przemyśl" :) Kibole "zmieniają Przemyśl". Żenua...