W dniach 18 –20 kwietnia Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu stanie się miejscem finału olimpiady, która swym naukowo-technicznym charakterem ma na celu zainteresowanie młodzieży ze szkół średnich tematyką innowacyjności, nabyciem praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia oraz edukacją o charakterze badawczym, usprawniającym, konstrukcyjnym bądź technologicznym.
Do finału olimpiady zakwalifikowali się najzdolniejsi uczniowie z całej Polski i będą walczyć o tytuł „młodego innowatora” w dwóch kategoriach: telekomunikacji i informatyce. Olimpiada zgromadzi około 120 osób. Będzie zatem za kogo trzymać kciuki!
Jako patron medialny, gorąco do tego zachęcamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze