Reklama

Finał Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wigilia Miejska i przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju [ZDJĘCIA, WIDEO]


Niedziela, 21 grudnia br., był ostatnim dniem Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.


To był dzień szczególny, bo oprócz większości atrakcji, które były przez wcześniejsze dni, na Rynku odbyła się Wigilia Miejska połączona z tradycyjnym przekazaniem mieszkańcom Betlejemskiego Światełka Pokoju przez przemyskich harcerzy. Nie zabrakło świątecznych życzeń, łamania się opłatkiem. Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” zaprezentował widowisko kolędnicze, rozpoczynając je barwnym korowodem. Zgromadzonym zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek, a uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego zaprosiły na koncert kolęd i pastorałek.

Na przemyskim Rynku zabrzmiała katarynka, w świąteczny nastrój wprowadzał znakomity kataryniarz Jan z Warszawy, a zespół Big Bike Orchestra zaprezentowała całą gamę niesamowitych umiejętności wokalnych i… ekwilibrystycznych na charakterystycznym wielośladowym rowerze.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/12/2025 20:22
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama