Niedziela, 21 grudnia br., był ostatnim dniem Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.
To był dzień szczególny, bo oprócz większości atrakcji, które były przez wcześniejsze dni, na Rynku odbyła się Wigilia Miejska połączona z tradycyjnym przekazaniem mieszkańcom Betlejemskiego Światełka Pokoju przez przemyskich harcerzy. Nie zabrakło świątecznych życzeń, łamania się opłatkiem. Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” zaprezentował widowisko kolędnicze, rozpoczynając je barwnym korowodem. Zgromadzonym zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek, a uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego zaprosiły na koncert kolęd i pastorałek.
Na przemyskim Rynku zabrzmiała katarynka, w świąteczny nastrój wprowadzał znakomity kataryniarz Jan z Warszawy, a zespół Big Bike Orchestra zaprezentowała całą gamę niesamowitych umiejętności wokalnych i… ekwilibrystycznych na charakterystycznym wielośladowym rowerze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze