Prawie 150 prac fotograficznych i kilkanaście w kategorii słowo wpłynęło na konkurs „Piękno Powiatu Jarosławskiego 2016” ogłoszony przez starostę jarosławskiego.
Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy wiekowe: gimnazjaliści, młodzież ponadgimnazjalna i grupa otwarta. Większość prac[paywall] pochodziła z terenu powiatu, ale zdarzyły się także z Krakowa, Wieliczki i Świętochłowic.
– Konkurs „Piękno Powiatu Jarosławskiego 2016” ma na celu utrwalenie tego, co w naszym powiecie najcenniejsze, najpiękniejsze, najbardziej oryginalne. Tematem prac mogły być zabytki, plenery, ciekawe zwyczaje, niepowtarzalne obrzędy, ale także życie codzienne. Organizatorzy nie ograniczali wyobraźni uczestników. Wspólnym mianownikiem miał być powiat jarosławski – wyjaśnia Konrad Sawiński z biura promocji powiatu.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla zwycięzców planowane jest na wrzesień 2016 r.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.... dziwne że to losowe zdjęcie powtarza się we wszystkich mediach - KPINA, jak by nie można wstawić Logo konkursu
Podejrzana sprawa... Co nie zmienia faktu, że zdjęcie bardzo ładne.
Wszystkie zdjęcia z konkursu są do obejrzenia na funpage'u Powiatu Jarosławskiego, podzielone na 6 części - facebook/powiatjaroslawski
OK tylko w jakim celu faworyzuje się jedno zdjęcie w artykułach, mogę się założyć że zostanie jeszcze nagrodzone - i to są kpiny z konkursów. To jest sugerowanie zwycięzcy.
... dziwne że to losowe zdjęcie powtarza się we wszystkich mediach - KPINA, jak by nie można wstawić Logo konkursu
Podejrzana sprawa... Co nie zmienia faktu, że zdjęcie bardzo ładne.
Wszystkie zdjęcia z konkursu są do obejrzenia na funpage'u Powiatu Jarosławskiego, podzielone na 6 części - facebook/powiatjaroslawski