Funkcjonariusze oraz pracownica Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej wzięli udział w prestiżowych zawodach HYROX Warsaw 2026 Major, które były zorganizowane w kwietniu na Stadionie Narodowym. Wrócili z nich „z tarczą”.
Zawody Hyrox Warsaw 2026 Major to, jak podkreśla służba prasowa BiOSG, wyjątkowy test siły, wytrzymałości i determinacji dodając, że są to imprezy o podwyższonej randze, będące kluczowym elementem rywalizacji Elite 15, przyciągające najlepszych zawodników fitness z całego świata. Zawody polegają na rywalizacji łączącej 8-kilometrowy bieg z intensywnymi stacjami treningowymi. W tegorocznym Hyroxie wzięło udział 4 funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG z Wydziału Zabezpieczenia Działań i Wydziału Granicznego oraz pracownica Wydziału Ochrony Informacji BiOSG.
„W formule HYROX Doubles Mixed, w swojej kategorii wiekowej, pani Marzena Pięknik i st. chor. szt. SG Marek Kruszyński wywalczyli 3 miejsce. Pan Marek doskonale poradził sobie także w formule indywidualnej (PRO Men) – 7 miejsce. Z kolei podczas rywalizacji drużynowej HYROX Team Relay panowie z BiOSG w swojej grupie wiekowej, uplasowali się na 5 pozycji”
Reklama
– przekazali mundurowi dodając, że już w czerwcu st. chor. szt. SG Marek Kruszyński wystartuje w Mistrzostwach Świata Hyrox w Sztokholmie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze