Reklama

Funkcjonariusze oraz pracownica BiOSG udowodnili swoją siłę, wytrzymałość i determinację [ZOBACZ ZDJĘCIA]


Funkcjonariusze oraz pracownica Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej wzięli udział w prestiżowych zawodach HYROX Warsaw 2026 Major, które były zorganizowane w kwietniu na Stadionie Narodowym. Wrócili z nich „z tarczą”.


Zawody Hyrox Warsaw 2026 Major to, jak podkreśla służba prasowa BiOSG, wyjątkowy test siły, wytrzymałości i determinacji dodając, że są to imprezy o podwyższonej randze, będące kluczowym elementem rywalizacji Elite 15, przyciągające najlepszych zawodników fitness z całego świata. Zawody polegają na rywalizacji łączącej 8-kilometrowy bieg z intensywnymi stacjami treningowymi. W tegorocznym Hyroxie wzięło udział 4 funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG z Wydziału Zabezpieczenia Działań i Wydziału Granicznego oraz pracownica Wydziału Ochrony Informacji BiOSG.

„W formule HYROX Doubles Mixed, w swojej kategorii wiekowej, pani Marzena Pięknik i st. chor. szt. SG Marek Kruszyński wywalczyli 3 miejsce. Pan Marek doskonale poradził sobie także w formule indywidualnej (PRO Men) – 7 miejsce. Z kolei podczas rywalizacji drużynowej HYROX Team Relay panowie z BiOSG w swojej grupie wiekowej, uplasowali się na 5 pozycji”

Reklama

– przekazali mundurowi dodając, że już w czerwcu st. chor. szt. SG Marek Kruszyński wystartuje w Mistrzostwach Świata Hyrox w Sztokholmie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama