Reklama

Fuszerka przy Krakowskiej

03/10/2014 14:58

– Zastanawia mnie, dlaczego tak nonszalancko miejskie służby drogowe podeszły do malowania pasów na ulicy Krakowskiej.

Jest tam nowa organizacja ruchu, więc stare pasy zostały zamalowane. Niestety farba okazała się na tyle mocna, że stare oznakowanie na jezdni przebija spod nowego i dopiero jak kierowca zbliży się na odległość 5 metrów, jest w stanie zobaczyć nowe wytyczne dotyczące ruchu drogowego na tym odcinku – skarży się Czytelnik.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama