Reklama

Gimnazjum nr 2 najlepsze w konkursie matematycznym

04/03/2015 19:18

Przez 5 godzin uczniowie gimnazjów z powiatu lubaczowskiego, w czteroosobowych grupach zmagali się z łamigłówkami matematycznymi.

Wszystko w ramach II Maratonu Matematycznego Gimnazjalistów „MaGMa”, zorganizowanego przez nauczycieli matematyki przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Edukacji. Po podsumowaniu wyników najlepsi okazali się uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Lubaczowie. Drugie miejsce przypadło gimnazjalistom z Zespołu Szkół w Dachnowie, a trzecie uczniom szkoły z Cewkowa. Tegoroczna edycja maratonu została dofinansowana przez Fundację mBank. W przyszłym roku organizatorzy chcieliby rozszerzyć zakres konkursu poza pow. lubaczowski.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama