Mieczysław Golba (PiS) nadal będzie senatorem. W wyborach pokonał Bartosza Romowicza (PSL). Bardzo wysokie poparcie uzyskał były marszałek Marek Kuchciński (PiS).
Dotychczasowego senatora M. Golbę poparło 127 227 wyborców (67,14 proc.), natomiast burmistrza Ustrzyk Dolnych B. Romowicza – 62 263 (32,86 proc.)
Na podstawie wyników z 91 proc. komisji wyborczych można stwierdzić, że na pewno do Sejmu dostali się: Marek Kuchciński i Anna Schmidt-Rodziewicz. Byłego marszałka poparło 53 344 osób, natomiast panią minister Kancelarii Premiera RP – 19 966. Są to oczywiście jeszcze wyniki niepełne, ponieważ nie obejmują komisji z samego Przemyśla.
Z listy PiS posłem również zostanie Maria Kurowska i Piotr Uruski. Z naszego subregionu dużą szansę ma również Teresa Pamuła z powiatu lubaczowskiego.
Posłanką zostanie także Joanna Frydrych (KO).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już wiem jakie wartości będa obowiązkowe w naszym regionie.Nie są to wartości chrześcijańskie w jednym przypadku.Szkoda
Gratuluję wyborcom marszałka ciężko w Polsce znaleźć taki "pustostan"zenujace
Kuchcinski, Rodziewicz, Uruski, Babinetz, Śnieżek, Pamuła, Chrzan, Kurowska (pis) bez Piotrowicza.Frydrych, Rząsa - koKasprzak - PSL.Tak mi wychodzi z moich wyliczeń, ciekawe czy się sprawdzi
Kto w tym Przemyślu mieszka. Jaki sprany mózg trzeba mieć w tym bastionie PiSu, żeby głosowaç na tę partię. Wstyd przyznawać się w Polsce, żem z Przemyśla.
Do obywatel. Przeczytaj teks dobrze to sa wyniki nie z Przemysla tych jeszcze tu nie ma.
To jedz w Polskę, nie będziemy tęsknić hahaha
Ciesze się ze wygralo pis już niedługo utopia się we własnym gownie i nie będą mowic ze to wina Tuska i tych zdradzieckich mord!!!
No cóż, suweren podkarpacki w tym przemyski zdecydował i przyjmuję ten fakt z ubolewaniem. Zawsze staram się pisać więcej czasem dużo, może za dużo, tym razem w ciszy i skupieniu powtórzę jedynie stałą swoją mantrę, jacy wyborcy taka władza, jaki pan taki kram. I za tydzień zacznie się koncert biadolenia jacy oni tj władza niedobra, głupia i beznadziejna i daremne żale że poszliśmy na wybory z zastrzeżeniem oczywiscie że są to wybory ostatnie, zas za 4 lata powtórka z historii oczywiście PIS i ci sami wybitni i niezatapialni. Gratuluję przemyskiemu suwerenowi mądrości, przenikliwości, zmysłu politycznego. I nie przyjmuję do wiadomości że takie wyniki to wina kleru i kościoła, sami poszli do urn., zdecydowali i będą spijać ten nektar lub jak kto woli piwo przez siebie nawarzone.
Wiem coś o okręgu P-K. Ale wrzuciłem też do tego worka takich jak Ty. Z Malhowic i Grochowiec. Tudzież z Gaci. Chociaż Gaci nie jestem pewny.
No to teraz oprócz dwóch województw w kraju,zacofane jest nie tylko Podkarpacie,ale cała POlska.
kuchcinski znokautowal wszystkich .....szok ...masakra
W uzupełnieniu wpisu , Pani Poseł mądra , prężna i co najważniejsze skuteczna w działaniu 19 tysięcy , mierny , bierny , nieskuteczny cwaniaczek z lisim uśmieszkiem niemal zawsze Marek Tadeusz dodatkowo z licencją pilota ponad 55 tysięcy. To jakaś paranoja , zły sen , ludzie - suwerenie także w Bieszczadach obudzicie się z letargu. Cała Polska jak czytam z was (nas) się śmieje podkarpackie chwieje. Wstyd.
Gratuluje Panie Marku, czekamy na obiecaną nową obwodnicę Przemyśla....
Już wiem jakie wartości będa obowiązkowe w naszym regionie.Nie są to wartości chrześcijańskie w jednym przypadku.Szkoda
Gratuluję wyborcom marszałka ciężko w Polsce znaleźć taki "pustostan"zenujace
Kuchcinski, Rodziewicz, Uruski, Babinetz, Śnieżek, Pamuła, Chrzan, Kurowska (pis) bez Piotrowicza.Frydrych, Rząsa - koKasprzak - PSL.Tak mi wychodzi z moich wyliczeń, ciekawe czy się sprawdzi