Reklama

Gołębia zapomniana

18/12/2023 12:49

– Nie wiedzieć czemu już drugi tydzień śmieciarki nie odbierają odpadów z ulicy Gołębiej. Tylko 2 razy zawitał też tutaj pług.

Mieszkańcy, brnąc samochodami w śniegu, jakoś dojeżdżają do pracy, więc zakładam, że i większy pojazd, zajmujący się odbiorem śmieci, dałby sobie radę. Wnosimy przecież opłaty za śmieci, jak inni, więc skoro auto nie dociera, należałoby nas z nich za ten okres zwolnić – denerwuje się przemyślanka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama