Wznieś serce nad zło – pod tym hasłem odbędzie się 2. koncert charytatywny na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.
Impreza ruszy 7 sierpnia, o godzinie 15 w Villi Bolestraszyce.
Dla maluchów będą dmuchańce, malowanie buziek, mydlane bańki. Nie zabraknie lodów na ochłodę i cukrowej waty. Będzie też sportowa aktywność – dzieciaki zagrają w bąbelkową piłkę nożna, a Ci starsi zjadą na tyrolce.
Oprawę muzyczną zapewni zespół Rivers, a do tańca przygrywać będzie Axel. Gwiazdą wieczoru – Golec uOrkiestra!
Wieczorową porą specjalnie dla gości odpalone zostaną fajerwerki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze