Reklama

Golec uOrkiestra zagra już w niedzielę!

Wznieś serce nad zło – pod tym hasłem odbędzie się 2. koncert charytatywny na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Impreza ruszy 7 sierpnia, o godzinie 15 w Villi Bolestraszyce.

Dla maluchów będą dmuchańce, malowanie buziek, mydlane bańki. Nie zabraknie lodów na ochłodę i cukrowej waty. Będzie też sportowa aktywność – dzieciaki zagrają w bąbelkową piłkę nożna, a Ci starsi zjadą na tyrolce.

Oprawę muzyczną zapewni zespół Rivers, a do tańca przygrywać będzie Axel. Gwiazdą wieczoru – Golec uOrkiestra!

Wieczorową porą specjalnie dla gości odpalone zostaną fajerwerki.

Bilety koncertu charytatywnego na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie kosztują 20 zł.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama