Reklama

Gorliczyna: 2 promile w organizmie, samochód w rowie

11/12/2023 16:10

W sobotę, 9 grudnia, po g. 20, w Gorliczynie, funkcjonariusze ruchu drogowego przeworskiej komendy zatrzymali kierowcę volkswagena, który wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało – był pijany.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący passatem stracił panowanie nad pojazdem, co spowodowało, że wylądował w rowie.

Kontrola trzeźwości wykazała, że 51-letni mieszkaniec Rzeszowa miał w organizmie 2 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama