Reklama

Gospodynie u prezydentowej. Dystansu nie było, za to dużo humoru i spontaniczności

O promocji zdrowia wśród lokalnej społeczności, polityce senioranej i aktywności w swojej gminie rozmawiały członkinie kół gospodyń z terenu gminy Żurawica z małżonką prezydenta RP Agatą Kornhauser-Dudą podczas niedawnej wizyty w Pałacu Prezydenckim.

Spotkanie z prezydentową obyło się 19 lutego br. i było m.in. pokłosiem odbywających się we wrześniu 2023 roku Dożynek Prezydenckich w Warszawie, w których KGW z terenu gminy reprezentowały Podkarpacie, niestety w dość okrojonym składzie (ze względów bezpieczeństwa bezpośrednio w wydarzeniu uczestniczyły wówczas jedynie kilkuosobowe reprezentacje grup wieńcowych). Jak mówi znane porzekadło, „co się odwlecze, to nie uciecze” i tak się stało w przypadku tego spotkania. Tym razem z Pierwszą Damą miały zaszczyt i przyjemność się spotkać kilkuosobowe delegacje: KGW w Maćkowicach, KGW w Orzechowcach, KGW Kosienice, KGW im. św. Andrzeja Boboli w Żurawicy, KGW w Wyszatycach, KGW Buszkowiczanki oraz KGW Batycze. Paniom towarzyszyła delegacja przedstawicieli gminy, na...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 75% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/03/2024 11:22
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama