Dwa granaty moździerzowe kalibru 81 mm z zapalnikami z okresu II wojny światowej zostały odnalezione w Rudzie Różanieckiej.
Rankiem, 7 stycznia br., do dyżurnego lubaczowskiej komendy powiatowej policji zadzwonił mieszkaniec Rudy Różanieckiej, informując że podczas spaceru odnalazł niewybuchy. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, iż w pobliżu były posesje kilku mieszkańców tej miejscowości.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze