Reklama

Gromkie Sto lat na setne urodziny pana Jędrzeja z Buszkowic [ZDJĘCIA]

Najbliższa rodzina, sąsiedzi, przyjaciele oraz przedstawiciele lokalnego samorządu wzięli udział w uroczystości setnych urodzin mieszkańca Buszkowic Jędrzeja Gębali. Nieczęsty jubileusz świętowano z wielką pompą – był tort z racami, piękne życzenia i słowa pełne życzliwości.

Wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk przekazał na ręce zacnego jubilata naręcze kwiatów, życząc mu kolejnych pięknych dni w zdrowiu i radości oraz tego, by pogoda ducha i optymizm nigdy go nie opuszczały. Sędziwego wieku gratulowali również panu Jędrzejowi członkowie rodziny, znajomi i sąsiedzi oraz przewodniczący rady gminy Maciej Gałuszka i radny z Buszkowic Jacek Antosyk. 10 lipca, w dniu urodzinowej imprezy, nie mogło zabraknąć toastów i gromkiego Sto lat oraz tortu, który wjechał na salę z odpalonymi racami. Sympatyczna uroczystość była okazją do wspomnień i wzruszeń, ale też i dobrej zabawy. Pan Jędrzej swoje 100. urodziny świętował radośnie, również na parkiecie, otoczony wianuszkiem bliskich mu osób.

Dostojny jubilat był dwukrotnie żonaty. Ma troje dzieci z pierwszego małżeństwa oraz jedno z drugiego małżeństwa i trzech pasierbów. Doczekał się 9 wnuków i 2 prawnuków. W życiu miał okazję się napracować. Prowadził gospodarstwo rolne w Buszkowicach, a zawodowo pracował w przemyskim tartaku przy ul. Borelowskiego. Wyprawiona dla niego impreza urodzinowa była swego rodzaju podziękowaniem za trudy i owoce minionych 100 lat.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kil - niezalogowany 2019-07-29 06:31:59

    ZUS sie z tego powodu nie cieszy.Gratulacje z całego serca i wiele zdrowia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama