Najbliższa rodzina, sąsiedzi, przyjaciele oraz przedstawiciele lokalnego samorządu wzięli udział w uroczystości setnych urodzin mieszkańca Buszkowic Jędrzeja Gębali. Nieczęsty jubileusz świętowano z wielką pompą – był tort z racami, piękne życzenia i słowa pełne życzliwości.
Wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk przekazał na ręce zacnego jubilata naręcze kwiatów, życząc mu kolejnych pięknych dni w zdrowiu i radości oraz tego, by pogoda ducha i optymizm nigdy go nie opuszczały. Sędziwego wieku gratulowali również panu Jędrzejowi członkowie rodziny, znajomi i sąsiedzi oraz przewodniczący rady gminy Maciej Gałuszka i radny z Buszkowic Jacek Antosyk. 10 lipca, w dniu urodzinowej imprezy, nie mogło zabraknąć toastów i gromkiego Sto lat oraz tortu, który wjechał na salę z odpalonymi racami. Sympatyczna uroczystość była okazją do wspomnień i wzruszeń, ale też i dobrej zabawy. Pan Jędrzej swoje 100. urodziny świętował radośnie, również na parkiecie, otoczony wianuszkiem bliskich mu osób.
Dostojny jubilat był dwukrotnie żonaty. Ma troje dzieci z pierwszego małżeństwa oraz jedno z drugiego małżeństwa i trzech pasierbów. Doczekał się 9 wnuków i 2 prawnuków. W życiu miał okazję się napracować. Prowadził gospodarstwo rolne w Buszkowicach, a zawodowo pracował w przemyskim tartaku przy ul. Borelowskiego. Wyprawiona dla niego impreza urodzinowa była swego rodzaju podziękowaniem za trudy i owoce minionych 100 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ZUS sie z tego powodu nie cieszy.Gratulacje z całego serca i wiele zdrowia.
ZUS sie z tego powodu nie cieszy.Gratulacje z całego serca i wiele zdrowia.