Reklama

Groził policjantowi z jarosławskiej komendy. Chciał pieniędzy na alkohol

Scena rozegrała się w jednym z jarosławskich sklepów. 46-letni mieszkaniec Dębicy podszedł do funkcjonariusza, który akurat robił zakupy, odchylił marynarkę i ukazując wetknięte za pasek spodni narzędzie do złudzenia przypominające broń, zaczął się domagać pieniędzy, które zamierzał przeznaczyć na alkohol.

Próba wymuszenia gotówki nie powiodła się. Policjant zareagował stanowczym sprzeciwem, odebrał mężczyźnie niebezpieczny przedmiot i powiadomił dyżurnego policji, a następnie przekazał agresywnego napastnika policyjnemu patrolowi. Za wspomniany „wyczyn” trafił na dwa miesiące do aresztu.  Mężczyźnie, który –jak się okazało – miał ponad 2 promile w organizmie, przedstawione zostały zarzuty usiłowania rozboju i kierowania gróźb karalnych pod adresem policjanta.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gogo - niezalogowany 2015-06-06 20:04:30

    kto trafił do aresztu na 2 miechy?Za wspomniany „wyczyn” trafił na dwa miesiące do aresztu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości