Reklama

Groźnie wyglądający wypadek. Zderzenie audi z seatem [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło dziś rano, 5 kwietnia, przed godz. 8, w Dębinie.

56-letnia kierująca seatem zmierzała w kierunku Białobrzeg wraz z innymi pojazdami. W tę samą stronę jechał 18-letni kierujący osobowym audi.

Do zderzenia doszło na lewym pasie, gdy 18-latek wyprzedzał ciąg jadących przed nim samochodów, a kierująca seatem skręcała w lewo.

Kierowcy byli trzeźwi.  56-latka została ranna i trafiła do szpitala.

Na czas pracy policjantów, którzy zbierali materiały niezbędne do wyjaśnienia okoliczności wypadku, droga była zablokowana.  


fot.KPP Łańcut


fot.KPP Łańcut
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości