Do zdarzenia doszło dziś rano, 5 kwietnia, przed godz. 8, w Dębinie.
56-letnia kierująca seatem zmierzała w kierunku Białobrzeg wraz z innymi pojazdami. W tę samą stronę jechał 18-letni kierujący osobowym audi.
Do zderzenia doszło na lewym pasie, gdy 18-latek wyprzedzał ciąg jadących przed nim samochodów, a kierująca seatem skręcała w lewo.
Kierowcy byli trzeźwi. 56-latka została ranna i trafiła do szpitala.
Na czas pracy policjantów, którzy zbierali materiały niezbędne do wyjaśnienia okoliczności wypadku, droga była zablokowana.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze