Reklama

Groźny wypadek na autostradzie A4

Na autostradzie A4 w Jaźwinach (powiat dębicki) doszło do groźnie wyglądającego wypadku kilku pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z KPP w Dębicy wynikało, że kierujący skodą yeti zjechał na prawy pas pobocza i uderzył w zespół pojazdów obsługujących autostradę. W zdarzeniu wzięły udział pojazdy służby drogowej, fiat fiorino z przyczepką oraz... ciągnik rolniczy, koszący pobocze. Obrażeń doznał kierowca fiata oraz pasażer skody. Poszkodowani mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Tarnowie i Dębicy. Kierujący skodą oraz kierowca ciągnika nie ucierpieli w zdarzeniu. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.


fot.KPP Dębica


fot.KPP Dębica
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-05-21 13:56:53

    + bonusWŁOCHATY - PODŁOŚĆ - TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama