Na autostradzie A4 w Jaźwinach (powiat dębicki) doszło do groźnie wyglądającego wypadku kilku pojazdów.
Ze wstępnych ustaleń policjantów z KPP w Dębicy wynikało, że kierujący skodą yeti zjechał na prawy pas pobocza i uderzył w zespół pojazdów obsługujących autostradę. W zdarzeniu wzięły udział pojazdy służby drogowej, fiat fiorino z przyczepką oraz... ciągnik rolniczy, koszący pobocze. Obrażeń doznał kierowca fiata oraz pasażer skody. Poszkodowani mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Tarnowie i Dębicy. Kierujący skodą oraz kierowca ciągnika nie ucierpieli w zdarzeniu. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.+ bonusWŁOCHATY - PODŁOŚĆ - TEKSTOWO.PL
+ bonusWŁOCHATY - PODŁOŚĆ - TEKSTOWO.PL