Grzegorz Łuczyk (37 l.) na razie jest tylko pełniącym obowiązki, dyrektora. Taki stan rzeczy utrzyma się do momentu rozpisania konkursu na to stanowisko.
Łuczyk cieszy się poparciem wśród trenującej młodzieży i starszych sportowców. Z noty biograficznej kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wyczytujemy, iż to nauczyciel wychowania fizycznego, który pracował z dziećmi i młodzieżą. Ukończył kurs trenerski w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie oraz otrzymał dyplom trenera II klasy piłki nożnej Współzałożyciel jedynej w mieście szkółki piłkarskiej – Centrum Szkolenia Sportowego Dzieci i Młodzieży Orzełek w Przeworsku, gdzie obecnie jest trenerem dziewczęcej drużyny.
Jako piłkarz grał w takich klubach sportowych, jak Resovia Rzeszów, Czuwaj Przemyśl, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Stal Stalowa Wola oraz Stal Rzeszów. W 2011 roku został zatrudniony w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, jako osoba odpowiedzialna za organizację sportu oraz imprez sportowo-rekreacyjnych. Jako pracownik MOSiR-u pozyskał sponsora tytularnego dla rozgrywek Przeworskiej Ligi Halowej w piłce nożnej. Ponadto jest inicjatorem oraz organizatorem wielu nowych wydarzeń sportowych w mieście, m.in. takich jak akcja Polska Biega – Przeworsk Biega, Przeworski Rajd Rowerowy, Przeworska Liga Tenisa Ziemnego, Ferie z MOSiR-em.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze