Reklama

Grzegorz Łuczyk nowym dyrektorem MOSiR

02/02/2015 08:25

Grzegorz Łuczyk (37 l.) na razie jest tylko pełniącym obowiązki, dyrektora. Taki stan rzeczy utrzyma się do momentu rozpisania konkursu na to stanowisko.

Łuczyk cieszy się poparciem wśród trenującej młodzieży i starszych sportowców. Z noty biograficznej kandydata na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wyczytujemy, iż to nauczyciel wychowania fizycznego, który pracował z dziećmi i młodzieżą. Ukończył kurs trenerski w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie oraz otrzymał dyplom trenera II klasy piłki nożnej Współzałożyciel jedynej w mieście  szkółki piłkarskiej – Centrum Szkolenia Sportowego Dzieci i Młodzieży Orzełek w Przeworsku, gdzie obecnie jest trenerem dziewczęcej drużyny. 

Jako piłkarz grał w takich klubach sportowych, jak Resovia Rzeszów, Czuwaj Przemyśl, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Stal Stalowa Wola oraz Stal Rzeszów. W 2011 roku został zatrudniony w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, jako osoba odpowiedzialna za organizację sportu oraz imprez sportowo-rekreacyjnych. Jako pracownik MOSiR-u pozyskał sponsora tytularnego dla rozgrywek Przeworskiej Ligi Halowej w piłce nożnej. Ponadto jest inicjatorem oraz organizatorem wielu nowych wydarzeń sportowych w mieście, m.in. takich jak akcja Polska Biega – Przeworsk Biega, Przeworski Rajd Rowerowy, Przeworska Liga Tenisa Ziemnego, Ferie z MOSiR-em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości